Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
BAN

JudaszRozpierdalacz

1. Judasz: STEAM_1:0:219339568
2. Powód: Bosting zombie
3. Godzina, data: 15:28 16.07.2019
3. Nick banującego: H3AD
4. sytuacja wygląda tak graliśmy na mapie minecraft byłem zombie i był ostatni def na 2lvl po bossie ja poszedłem dołem żeby wziąć ich z zaskoczenia zaraziłem pare osób i dostałem pierw slaya, później bana za bostowanie zombi, panie adminie niestety nie mam takich mocy będąc zombi żeby ich jeszcze bostować  Smile

H3AD

Więc na początek regulamin forum.
2.1.Użytkownik ma prawo do stworzenia tylko jednego konta.
2.4.Nick musi być czytelny i nie może zawierać linków oraz słów wulgarnych.
4.6.Każdy temat/wątek powinien być zgodny ze przypiętym do działu wzorem.

/do zamknięcia

JudaszRozpierdalacz

Kutas się nawet nie przyzna stfu na ciebie

Royalso

o ile dobrze pamiętam nie byłeś matką zombie tylko czekałeś na respie i dopiero po tym jak cie zarazili zacząłeś się ruszać...

JudaszRozpierdalacz

Byłem stara zombi 

Ale nauczyłem się nie mogę zarażać bo ban tak to wyglada strzelać tez nie będę bo będzie ze aima mam

Jeszcze bronisz tego popierdolca kurwa

Kaga

Boże JudaszRozpierdalacz co Ty piszesz. xD

Royalso

Nie rozumiem, czy ty probujesz zwrocic na siebie uwage czy robisz nam specjalnie na zlosc. Nominujesz rush b 10x dziennie + wykorzystujesz na tej mapie bugi przez ktore runda sie nie konczy a nikt nie moze cie zarazic, ludzie wychodza z serwera a ty jeszcze udajesz ze nic sie nie stalo. Szukasz jakiegos patentu jak wyludnic serwer w 10minut?? No i jeszcze te teksty na temat innych "pierdolec" "kutas". A co do samej mapy to nie wiem czy zauwazyles ale na serwerze bylo 50os czyli 5x wiecej niz podczas grania twojego kochanego rush b (bo ludzie maja juz dosyc tej mapy jak jest grana tyle razy dziennie), a ja probowalem tlumaczyc graczom jak przejść mape. Byla to chyba 4 mapa z rzedu ktora prowadzilem wiec tak jak wczesniej wspomnialem specjalne robienie komus na zlosc nie wyjdzie ci na dobre i ja ci to moge udowodnic

H3AD

Exclamation 

Judasz, o dziwo ktoś się na twój troll post nabrał (shady). Wiem że za wszelką cenę chcesz wyludnić server oraz mnie zniszczyć, swoją propagandą z graczem bigsmoke. Więc się lepiej od niej odłącz bo jeśli twoja sytuacja z wyludnianiem servera znowu się powtórzy to będzie następująca kolej banów, tydzień > miesiąc > perm. Wiem że jestem waszym największym problemem w wyludnianiu servera bo monitoruje go nawet gdy mnie tam nie ma. Smile Również ostrzegam ludzi którzy z nimi współpracują (znam dokładnie jakie są to osoby) o zerwaniu z nimi wszelkich kontaktów. Pozdrawiam i do zobaczenia na serverze! Smile

[Obrazek: 366fc63614b8a.bmp]
Boczek. (bez flagi) - bigsmoke

JudaszRozpierdalacz

Do zobaczenia skarby <3
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości