Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
SKARGA NA ADMINA SHADY

Stary Xayoo

Podczas grania na serwerze ggeasy.pl Zombie escape, i wypowiedzeniu do jednego z nowych adminów coś w stylu "czy gramy dzisiaj deadcore i może po offlajnujesz"
Po kilkunastu sekundach dostałem bana na serwerze. Powód bana był "odpocznij" myśle że shady nie daje przykładu a jest w końcu adminem i wiele osób się skarży że jest toksycznym adminem przykładem może być sytuacjii jednego z graczy goku który gra dosyć długo na serwerze shady kilkakrotnie wypowiedział do niego"pies gdzie jest twój pan hau hau i tak dalej"jest wiele bardzo podobnych taki sytułacjii, też wyrzucał graczy za nominowanie mapy lub groził banem i nie nadaje się na to miejsce. myślałem że admini są wybierani mądrze ;(

xfire

Popieram degrad dla niego.
Administrator powinien szanowac kazdego gracza nie zwazajac na wiek.
Shady jest nie dojrzaly

Kasteeet

Popieram, shady jest zbyt toksyczny
[Obrazek: 0F844C08EF544A84AAFEE9926D89B0DB2.gif?5c517bca89f31]

Striker19985

Zgadzam sie z kazdym slowem Xaya ze wymienony o to admin jest toksyczny i nie daje dobrego przykladu

Piter12237

Tak
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237

H3AD

Yes so it has to be
[Obrazek: 76561198197004234.png]
[Obrazek: 5ezq6qHaVEImA0LQc6ou7y26eEY%3D.png]

GokuHanN

no shady jest czesto bardzo toksyczny i nieoszczedza sie w slowach wiec

JURNY DZIENCIOL

1 ostrzeżenie oficjalne, ogar szejd
!autobh

shady

nie mam zamiaru dawać się Wam przy wszystkich szmacić na serwerze. wyzwanie raz, dwa razy - nie miałbym problemu, ale napierdalanie na mnie w każdym możliwym momencie to już przesada, a granica między żartem a chamstwem jest bardzo cienka

dołączyliście do śmiesznego ruchu oporu Meringera przeciwko mnie, który zaczął się żreć do mnie w ten sam dzień, w którym złożył rezygnacje. teksty typu "ooooo, teraz mnie już regulamin admina nie ogranicza i moge Cie wyzywać" i nie wiem jaki problem jaką Ci wyżej, jeden to anon, który ostatnio na serwerze był kwietniu 2018, a reszte widziałem na serwerze w przeciągu miesiąca max 1-3 razy. w dodatku są to osoby przesiadujące ze sobą dzień w dzień na tsie, więc szybciutko przylecieli przytaknąć koledze w temacie, nie wiedząc jak było. no i jeszcze opiekun który wypierdala lache na wszystko od pół roku, tłumacząc się brakiem czasu, ale żeby pograć cosmo na zagranicznych serwerach to jest czas. hipokryzja w pełnym zakresie, gdy odbiera się admina innym osobom, robiąc później to samo (przypadek avatara)
szczególnie na Tobie się Xayoo zawiodłem, po tym wszystkim Tongue
edytuj temat i napisz za co Cie zbanowalem, zamiast próbowac manipulować tymi wyżej Wink

(2019-06-15, 04:20)JURNY DZIENCIOL napisał(a): 1 ostrzeżenie oficjalne, ogar szejd

lepiej się najpierw dowiedzieć jak sytuacja wygląda z dwóch stron - serio.
[Obrazek: b_560x95.png]

Meringer

Czyli wszystko sprowadza się do mnie.
,,Punkt oporu'' zaczął się jeszcze jak miałem admina i próbowałeś mnie podkurwic, więc ja złożyłem rezygnację i strony się odwróciły. Na początku chciałem tylko przez jeden dzień pokazać ci jak to wkurwia i irytuje, jednak ty zawsze musiałeś odpowiedzieć np. Nominate 8bit. Taka sytuacja często się zdarza nawet jak siedzę cicho lub po prostu chce coś nominować. Kolejny przykład to ostatni deadcore, gdy dostałem slaya. Wiedziałem że to nie ty, ale napisałem że cię zdegraduje. Na odzew długo nie czekałem, za chwilę bindy z tym co napisałem, komentarz na profilu. Jednak wczorajsza sytuacja mnie dobiła. Gram sobie na Guc'u, nie odzywam się, nic nie pisze, a ty do mnie czy już komuś robiłem gałe.
Serio?
Podobno to tylko moje widzimisię i wszystkich tylko namawiam do znienawidzenia cię.
Ja też nie zachowuje się najlepiej, ale nie uważam się za niewinnego.
Wyzywasz 3/4 serwera, a to że Alibaba czy jurny nawet pisza że jesteś toksyczny nie jest moja winą.
Pora coś zrozumieć
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości