Masz konto? Rejestracja

Event Wakacyjny

Fafik214

Hej, hej helloł, Fafik Here, razem z Royalso i Małgo  KUBSON  postanowiliśmy zorganizować kolejny Wielki Event! Big Grin
Data eventu to 29.06 (Sobota) od godziny 17-22
mapy które będziemy grać:
ze_l0v0l_v1_4_csgo
ze_pkmn_adventure_v9_c
ze_best_korea_v1

NAGRODY: 
3 ViP'y ze strony administracji,
 Kredyty co 30 minut, 
Specjalne Rangi
+ możliwe dodatkowe nagrody.

Serdecznie Zapraszamy!
Odpowiedz

Kaga

Pokemon xD
Odpowiedz

JURNY DZIENCIOL

Eee i nie będzie mnie dawaj wcześniejszą sobote
!autobh
Odpowiedz

Royalso

zapraszamy na serwer w najbliższą niedzielę około godziny 17 lub 18, do rozdania mamy jeszcze 3 bileciki do losowania o nagrody pieniężne. Planowana mapa : ze_santassination_v3. Przypominam jeszcze o tym wydarzeniu wyżej, pozdrawiam elo.
Odpowiedz

GokuHanN

(2019-06-14, 13:25)Royalso napisał(a): zapraszamy na serwer w najbliższą niedzielę około godziny 17 lub 18, do rozdania mamy jeszcze 3 bileciki do losowania o nagrody pieniężne. Planowana mapa : ze_santassination_v3. Przypominam jeszcze o tym wydarzeniu wyżej, pozdrawiam 
gramy sante a to mape bardziej zimowa na wakacje cos bardziej w tym klimacie
Odpowiedz

Royalso

(2019-06-14, 15:19)GokuHanN napisał(a):
(2019-06-14, 13:25)Royalso napisał(a): zapraszamy na serwer w najbliższą niedzielę około godziny 17 lub 18, do rozdania mamy jeszcze 3 bileciki do losowania o nagrody pieniężne. Planowana mapa : ze_santassination_v3. Przypominam jeszcze o tym wydarzeniu wyżej, pozdrawiam 
gramy sante a to mape bardziej zimowa na wakacje cos bardziej w tym klmapy 
na event wakacyjny mapy masz podane wyżej, a to co ja napisałem nie zalicza się pod ten event a nie chciałem specjalnie robić nowego tematu pod to
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości