Masz konto? Rejestracja

Event z okazji Dnia Dziecka - 1 czerwca - ze_crazykart_v1

shady

W imię odmiany od ciągłego eventowego grania trudnych, tryhardowych map, które do końca przejść może 10% graczy, chciałbym zobaczyć na serwerze event a'la turniej z mapy ze_crazykart_v1. Jest to mapa (chyba) coś jak mariokart, tylko że w CSGO. Jest 11 poziomów, wygrać może tylko jedna osoba i przy 40+ osobach na serwerze będzie to świetna zabawa i odskocznia. W dodatku na większości poziomów w czasie wyścigu zbiera się sześciany, które losują nam różne bonusy/moce, typu wyrzucenie banana za sobą na drodze (jeśli ktoś wjedzie to wpada w poślizg), albo po prostu przyśpieszenie. Za wygranie każdego z poziomów można przyznać np. kredyty, bądź vipa na np. 3-5 dni (niewykluczone, ze ktos wygra więcej niz raz) albo kredyty. W dodatku na koniec eventu można też nagrodzić osobe, która jest w tabeli punktowej na pierwszym miejscu. Screeny poniżej
[Obrazek: LCrzW6u.jpg]
[Obrazek: KPLNnYs.jpg]
[Obrazek: jD68BVu.jpg]
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

Małgo

Fajnie fajnie
Odpowiedz

shady

1 czerwca to sobota, takze idealnie
Odpowiedz

Jonny

Event - Syf ludziom ta mapa się nudzi po 20 min. Ale rób jak chcesz
Top Kek
Odpowiedz

shady

co tam ze w czasie gdy serwer wyrzucalp to ludzie grali caly czas crazykart i im sie podobalo.
no ale innego zdania od laser faga nie oczekuje Wink
Odpowiedz

Fafik214

Scoreboard na tej wersji działa? :v
Odpowiedz

Jonny

Gdy serwer wywalało to ja odpaliłem crazy karta i wymyśliłem hide & seek na mapkach. i ludziom crazy kart nudził się po 20 min. Szkoda, że to ty wolałeś offline'ować deadcora zamiast grać wtedy z nami ;/ LaserFagu.
Top Kek
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości