Masz konto? Rejestracja

zróbmy event bo tak

Royalso

Witam.
Serwer ostatnio bardzo dobrze się trzyma o czym świadczy miejsce w rankingu na gametrackerze. Graczy przybywa i łatwo to zauważyć, a w weekendy serwer jest prawie pełny co z pewnością każdego cieszy. W związku z tym chciałbym zorganizować kolejny event na naszym kochanym ZE. Wstępny termin eventu proponuję 10.05.2019. Jako nagrody przewiduję kredyty w ilości zależnej od trudności mapy. Nominacje piszcie poniżej ale z planem na cały event a nie tylko w formie jednej mapy którą chcielibyście zobaczyć.

Moje nominacje to:
- ze_frostdeake_tower_v1   (600 kredytów dla każdego kto przejdzie mapę)
- ze_temple_of_the_demon_god_v1_2  (100 kredytów na każdy poziom co w sumie daje 300 dla gracza który przejdzie wszystkie lvl)
Odpowiedz

Kaga

Oo termin mi odpowiada. Big Grin mapy również
Odpowiedz

JURNY DZIENCIOL

Nareszcie będę cały event, i to w matki Boskiej pieniężnej mmm xd
!autobh
Odpowiedz

shady

zamiast frostdrake dac serpentisa_csgo5, ile mozna to samo razy grac...
mapa ma 5lvli, najnowsza wersja z trudnym bossem na ostatnim lvlu. bardziej przypadnie to do gustu graczom jesli w wygraną runde bedzie pojawialo sie cos nowego, a nie powtarzanie 5 razy tego samego po wyjebce przed bossem
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

Royalso

Tak jak napisałem wyżej nie podawać map pojedynczo bo robi się bałagan, jeżeli masz jakąś propozycje to napisz ją ale tak aby mogła ona zająć cały event.
Odpowiedz

Meringer

Undertale na poczatek
Później frostdrake
Na koniec feywood/cosmo/ridorana/serpentis
Odpowiedz

Howtonotplay#NooB

Moje nominacje:

1. ze_undertale_g_v1_3
2. ze_frostdrake_tower_v1
3. ze_frozentemple_rv1_1
4. ze_serpentis_temple_csgo5
5. ze_santassination_v3
6. "skyrim"

Heh
[Obrazek: sig.php?player_id=146656&background=random]
Odpowiedz

Michalo

Do nagród możesz dołączyć pp bizona anubis ode mnie Smile
Royalso Chodzi mi o kolejnego Tongue Przecież nie zabierałbym nagrody Kubsonowi Wink
Odpowiedz

Kaga

Dobra jednak pomyliłam daty, a może by tak 11.05 ? (Sobota) ? Wink
Odpowiedz

Royalso

Howtonotplay#NooB  te propozycje miały zająć tylko czas eventu, nie wieczność.
Michalo  twój pp bizon został już rozdany, wygrał go KUBSON  chyba że chcesz podarować kolejnego to raczej nikt nie widzi przeszkody  Big Grin
Kaga  data jak zwykle na początek wstępna chociaż da się zauważyć że dzień po evencie serwer trzyma się najlepiej stąd moja propozycja piątek, z nadzieją że taki sam efekt będzie przez sobotę a nie tylko niedzielę  Cool
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości