Masz konto? Rejestracja

Losowanie nagród z eventów!

theSaint

Siemka, 
W trakcie ostatnich 2 eventów (wielkanocnego i majówkowego) nazbierały się 4 osoby które wygrały skina Wow!  Są to KUBSON, Gerhex, Cobby :D  oraz dariuszowsky1 . 
Clap Clap Snoop pls  RareSloth Gachibass GRATULACJE!!! GachibassRareSlothSnoop plsClap Clap    
Do wygrania były 2 skiny za cenę 25zł, jeden za cenę 50zł i zasponsorowany przez  Michalo(wielkie dzięki! Big Grin) skin Bizon Anubis.
Skiny za 25zł i 50zł zostały zamienione na kody PSC odpowiednio 30zl i 50zl, zebyscie mieli wieksze mozliwosci co do tego jak spozytkowac nagrode Smile

Teraz każdy z was może sobie wylosować nagrodę wybierając jedną z poniższych opcji Smile
NAGRODA 1: ANe2RkXIGipS/tO4rM5SYg==
NAGRODA 2: zPuI2FgjbuK9hvAqk4gT3Q==
NAGRODA 3: uDT7ZucF6ddScNohj8vthw==
NAGRODA 4: mm4Yfta0Ss21WMTBDPjA8w==

Tekst który podałem to nazwa nagrody zaszyfrowana przy pomocy algorytmu tripledes. Gdy wszyscy już wybierzecie numer nagrody, to podam hasło którym zaszyfrowane są te teksty abyście mogli zobaczyć co kryło się pod tym który wybraliście Smile Do sprawdzenia można użyć przykładowo strony https://codebeautify.org/encrypt-decrypt

Powodzenia!
Odpowiedz

KUBSON

Odpowiedz

Gerhex

Podczas dodawania odpowiedzi wystąpił błąd: Wiadomość jest zbyt krótka. Wpisz wiadomość dłuższą niż 5 znaków.
1
Odpowiedz

dariuszowsky1

Wybieram nagrodę numer 4.
Odpowiedz

Cobby :D

Wybieram numer 2, zostalo mi tylko to Smile
Odpowiedz

theSaint

Wszyscy widze wybrali Big Grin W takim razie podaje hasło (i nie jest to okoń)  gasmGACHI 
Hasło do decryptu: GGEASYFTW
Odszyfrowane hasła wyglądają następująco:
NAGRODA 1: ANe2RkXIGipS/tO4rM5SYg== - PSC30 - Gerhex 

NAGRODA 2: zPuI2FgjbuK9hvAqk4gT3Q== - PSC50 - Cobby :D - ostani zostają pierwszymi Big Grin
NAGRODA 3: uDT7ZucF6ddScNohj8vthw== - Anubis - KUBSON 
NAGRODA 4: mm4Yfta0Ss21WMTBDPjA8w== - PSC30 -  dariuszowsky1

Kody PSC rozesle wam jutro na STEAM Smile Dodać mnie szybciutko kto nie ma http://steamcommunity.com/profiles/76561197980384181 . Z Anubisem muszę złapać jutro Michalo, który tą nagrodę funduje i wtedy dam znać, dodaj mnie też KUBSON
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości