Masz konto? Rejestracja


Stało się… byali oficjalnie poza Virtus.pro

BigSmoke

#1

Roman Dvoryankin, główny menedżer organizacji poinformował na oficjalnej stronie internetowej klubu, o odejściu Pawła "byali" Bielińskiego z Virtus.pro oraz zaznaczył, że Michał "OKOLICIOUZ" Głowaty będzie reprezentował w najbliższych turniejach barwy VP.
Od kilku dni plotki na temat odejścia Bielińskiego szerzyły się w internecie jak zaraza. Zaczynając od zwyczajnych doniesień z różnych portali, a kończąc na informacjach, które rzekomo otrzymywali fani Bielińskiego. We wtorek, kiedy doszło do wybuchu negatywnych emocji u byaliego i jego reakcji na komentarz jednego z internautów, "Niedźwiedzie" postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i jak najszybciej wystosować oficjalne oświadczenie. 

"Postanowiliśmy rozstać się z byali z powodu różnych poglądów na to, jak zespół powinien działać zarówno w grze, jak i poza nią. Paweł jest utalentowanym graczem i chciałbym mu życzyć wszystkiego najlepszego. Jestem optymistycznie nastawiony do posiadania OKOLICIOUZ na pokładzie i mam nadzieję, że wspólnie wykonamy świetną robotę" – mówi menedżer organizacji Roman Dvoryankin.

Warto wspomnieć, że OKOLICIOUZ choć nie wydaje się popularnym zawodnikiem, może poszczycić się wieloma turniejami w jakich występował.
Na twój widok tracę oddech, słońce, Cyklon B
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości