Masz konto? Rejestracja

Event Wielkanocny?

DyniaxS

Ja na event chciałbym zagrać mapy pod team-win kur*a nie solo tylko byście chcieli. Event mógłby potrwać z tymi mapami ok. 3h.
ze_S_A_M_(ileś tam nie pamiętam)
ze_lotr_minas_tirith_p5

Z racji ze mapy są ciężkie.
Przejście S_A_M - vip 7 dni
Przejście minas_tirith - vip 7 dni
+ Losowanie dodatkowej rangi dla osób które przeszły daną mapę np.
- Zdobywca minas
- Uciekinier z S_A_M'a

LEADER:
- Ten kto będzie chciał leadować. (musi znać mapę)
Odpowiedz

Małgo

(2019-04-17, 11:18)DyniaxS napisał(a): Ja na event chciałbym zagrać mapy pod team-win kur*a nie solo tylko byście chcieli. Event mógłby potrwać z tymi mapami ok. 3h.
ze_lotr_minas_tirith_p5

- Zdobywca minas
- Uciekinier z S_A_M'a

LEADER:
- Ten kto będzie chciał leadować.

Po pierwsze twój dobór map  Facepalm  ja rozumiem, że gusta są jak dupa i każdy ma własną, ale dlaczego mamy znowu grać tirith skoro ostatni event też posiadał tę mapę? Co do SAMA nie chcę się wypowiadać, bo tej mapy nie trawie i będzie to czysto subiektywna opinia. Po drugie we wszystkich postach znalazłem tylko 2 mapy stworzone stricte pod solo winy więc ten argument możesz sobie wsadzić w pizdę panie kolego. Wszyscy poczynając od takiego Meringera śmieszka kończąc na patusie jakim jest Shady mówią, że chcą zagrać mapy stworzone KURWA TYLKO pod team win. Nawet Rogal, który ma zboczenie w tym temacie jest tego samego zdania. Wracają do twoich dwóch map, nie wiem czy wiesz ale są one stworzone pod solo.
Odpowiedz

DyniaxS

(2019-04-17, 12:46)Małgo napisał(a):
(2019-04-17, 11:18)DyniaxS napisał(a): Ja na event chciałbym zagrać mapy pod team-win kur*a nie solo tylko byście chcieli. Event mógłby potrwać z tymi mapami ok. 3h.
ze_lotr_minas_tirith_p5

- Zdobywca minas
- Uciekinier z S_A_M'a

LEADER:
- Ten kto będzie chciał leadować.

Po pierwsze twój dobór map  Facepalm  ja rozumiem, że gusta są jak dupa i każdy ma własną, ale dlaczego mamy znowu grać tirith skoro ostatni event też posiadał tę mapę? Co do SAMA nie chcę się wypowiadać, bo tej mapy nie trawie i będzie to czysto subiektywna opinia. Po drugie we wszystkich postach znalazłem tylko 2 mapy stworzone stricte pod solo winy więc ten argument możesz sobie wsadzić w pizdę panie kolego. Wszyscy poczynając od takiego Meringera śmieszka kończąc na patusie jakim jest Shady mówią, że chcą zagrać mapy stworzone KURWA TYLKO pod team win. Nawet Rogal, który ma zboczenie w tym temacie jest tego samego zdania. Wracają do twoich dwóch map, nie wiem czy wiesz ale są one stworzone pod solo.

Małgo powiem ci tylko jedno, SAM jest pod team wina szczególnie w csgo. Odnośnie minas można na 2 sposoby zagrać team win/solo ja preferuje grać pod team wina dla ludzi bo dopiero będą się uczyli grać tą mapę.
Odpowiedz

Royalso

Może event w weekend zrobimy? W poniedziałek wiele osób może nie być w domach, a tak po świętach w sobotę chyba lepiej pasuje wszystkim?
Odpowiedz

Kaga

No cóż mi sobota nie pasuje lecz piątek po Świętach owszem . Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości