Masz konto? Rejestracja

Event Wielkanocny?

Piter12237

Ty wiesz, że ja też mogę dawać vipy XD?
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237
Odpowiedz

shady

akurat mialem na mysli Ciebie xD
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

GokuHanN

(2019-04-12, 22:15)shady napisał(a):
(2019-04-12, 22:01)Howtonotplay#NooB napisał(a): ze_gris_v1_13 (zawsze go będę podawał)
- ze_frostdrake_tower_v1_3 (zawszę można spróbować)

- ze_ffxiv_wanderers_palace_v4_10
- v5ze_tesv_skyrim_v4fix
zamiast trzepać ciągle tą samą pule, można skorzystać z dodanych map przez cytrus224 oraz tych, które na eventach grane nie były
- ze_Kitchen_v1
- ze_8bit_csgo
- ze_temple_of_the_demon_god_v1_2
- ew. jakiś dreamin

coś nowego, to event a nie daily granie na serwerze. codziennie nie ma tylu ludzi, zeby sprobowac przejsc tego dreamina do konca.
ps. w frostdrake nie ma nic fajnego imo

(2019-04-12, 21:57)Piter12237 napisał(a): Czy ty przeczytałeś ze zrozumieniem co napisałem? Można rozdawać vipy bez żadnych sponsorów.
pewnie dlatego ze kupienie by trwalo 10x krocej niz ogarniecie tego z kims wyzej gasmGACHI

Shady ja bym proponował jakieś mapy które kazdy dobrze zna i je lubi
Odpowiedz

shady

(2019-04-12, 22:25)GokuHanN napisał(a): Shady ja bym proponował jakieś mapy które kazdy dobrze zna i je lubi
to sobie wejdz na serwer i crazy nominuj, event to wydarzenie rzadkie a nie codziennie granie TWOICH ulubionych map
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

GokuHanN

(2019-04-12, 22:34)shady napisał(a):
(2019-04-12, 22:25)GokuHanN napisał(a): Shady ja bym proponował jakieś mapy które kazdy dobrze zna i je lubi
to sobie wejdz na serwer i crazy nominuj, event to wydarzenie rzadkie a nie codziennie granie TWOICH ulubionych map

Nie mowie ulubionych map  nawet crazy juz nie gram ale still większośc by wolała zagrac westersanda niz jakies demons

Odpowiedz

Piter12237

Shady ty w ogóle nie rozumiesz jak działa nadawanie rangi vip tak jak z większością rzeczy związanych z ZE ale mniejsza z tym... Nie ma różnicy czy się ją kupi czy nie i tak trzeba to zrobić ręcznie.
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237
Odpowiedz

JURNY DZIENCIOL

Nie wiem jak Michalo ,ale ja chce wspierać tryb ZE ggeasy i skoro vipy Piter12237 możesz rozdać za free  to czas się zastanowić, w co innego zainwestować, albo 'jak' by tych graczy przyciągnąć.
!autobh
Odpowiedz

Kaga

Tu jest post o evencie, a Wy kłócicie się o Vipy.
Odpowiedz

Michalo

Dobra koniec kłótni o vipy. Ustalmy konkrety eventu(Data,nagrody,mapy).
Piter12237 "mi tam 19 nie pasuje przecież to jest wielki piątek trzeba coś pomóc rodzinie ogarnąć na święta" To zaproponuj jakiś inny termin Big Grin A co do vipów jak możesz to napisz ile byś mógł ich rozdać. Jeśli vipy będą rozdane za free to wtedy mogę rozdać też jakieś skiny do bizona na przykład(Dla top defenderów itp.).
JURNY DZIENCIOL +1
Odpowiedz

GokuHanN

To poza tym wszystkim ja bym tak dzień dwa przed swietami go zrobil
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości