Masz konto? Rejestracja

Event Wielkanocny?

Michalo

Witam.
Widziałem ostatnio rozmowy na shoutboxie odnośnie eventu wielkanocnego i pomyślałem czemu nie ;D

Tylko jest parę podstawowych rzeczy. Chciałbym żeby była cała administracja ZE oraz wszyscy stali gracze. 
Dlatego proponujcie datę/godzinę. Moja propozycja to 19.04.2019 od 18 do 21. Co wy na to ?
Na nagrody mogę przeznaczyć 150 zł ale jeśli ktoś by się dołożył było by miło.
Myślałem nad 20 vipami(O ile się nie mylę vip przelewem to 5 zł) oraz jakimiś dwoma skinami.
Więc piszcie swoje propozycje map, datę/godzinę.

Pozdrawiam Michalo.
Odpowiedz

Royalso

Uważam że przydałby się jakiś event żeby ruszyć serwer. Jeżeli masz ochotę go zorganizować mogę pomóc. Serwer świeci pustakami więc nic jak tylko próbować go rozruszać, a taki event może przygarnąć kilku nowych graczy którzy chętnie będą grali na naszym serwerze.
Odpowiedz

shady

Żeby zorganizować ciekawy event, trzeba zagrać coś innego niż zwykle, co się równa z wgraniem map. Do tego musimy najpierw te mapy jakoś poznać, żeby mieć szanse na przejście

(2019-04-09, 09:15)Małgo napisał(a): ze_temple_of_the_demon_god_v1_2 - https://gamebanana.com/maps/204356 (mapa na event, a nie tylko diddle i jakieś jebane westersandy)

Must have.
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

Michalo

shady !callcytrus cytrus224 żeby je wgrał a ogarnąć można jak wgra tak 3-4 dni przed eventem Tongue
Odpowiedz

Meringer

Michalo cytrus nie jest operatorem ze
Odpowiedz

shady

(2019-04-09, 14:27)Meringer napisał(a): Michalo cytrus nie jest operatorem ze

dobrze wiesz ze cytrus jest jedyna osoba, do ktorej mozna isc ze sprawami dotyczacymi tego serwera
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

Małgo

Meringer jako bogaty banan powinien za sponsorować nagrody w postaci pojemników z naklejkami, a jeżeli chodzi o event to czas najwyższy, chętnie pomogę jak mogę przy organizacji. Wracając do map to niestety cytrus224 będzie musiał nam z tym pomóc (Jakiś operator nie powinien się wpierw zgodzić na event?). Najlepiej gdyby ktoś w dobrymi uprawnieniami też wziął udział, bo takie drobiazgi jak dodanie do nazwy serwera w wyszukiwarce [Event] może znacznie pomóc.
Odpowiedz

JURNY DZIENCIOL

theSaint wstrzymaj się z tą stówą, zobacz jest plan Big Grin
!autobh
Odpowiedz

Kaga

Uważam jak większość osób, że przypadłby się taki event aby rozruszać serwer. Niestety mimo starań nawet w weekend serwer świeci pustkami. Data mi też pasuje więc oczywiście pojawie się na nim. Nie raz spotkałam w ostatnum tygodniu nowych graczy lecz niestety po kilkunastu minutqch wychodzili z serwera, taki event podejrzewam zatrzymał by graczy. Smile
Odpowiedz

Royalso

czekamy na zainteresowanie ze strony operatorów, ponieważ jak widać chętnych jest sporo ale bez osób o wyższych uprawnieniach mogących zarządzać serwerem, event może nie wypalić  Tongue
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości