Masz konto? Rejestracja

Grupa steam

Meringer

W ostatnim tygodniu na serwrze jest tendencja spadkowa jeżeli chodzi o ilość osób.
Myślę ze dobrym pomyslem jest częstsze wykorzystywanie grupy steam, na ktorej jest niespełna 1500os.
Może szersze uprawnienia grupy, chociażby dla seniorów (co pewnie mało zmieni) lub dla szerszej części administracyji.
Odpowiedz

Piter12237

Komunikaty na grupie steam trzeba robić z umiarem. Jak będzie się spamiło powiadomieniami to będzie odwrotny skutek do zamierzonego...
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237
Odpowiedz

H3AD

Tak jak piter napisał jedno powiadomienie na miesiąc wystarczy.
[Obrazek: 76561198197004234.png]
[Obrazek: 5ezq6qHaVEImA0LQc6ou7y26eEY%3D.png]
Odpowiedz

Meringer

Przejrzałem komunikaty jakie byly w ostatnim czasie, dotyczyly one Deadcora eventu i minasa. Nie mówiłem o spamowaniu, a o używaniu nie tylko jak jest grany deadcore
Odpowiedz

shady

(2019-03-29, 23:20)Piter12237 napisał(a): Komunikaty na grupie steam trzeba robić z umiarem. Jak będzie się spamiło powiadomieniami to będzie odwrotny skutek do zamierzonego...

90% osób jest na tej grupie ze względu na strzykawe, nawet jeśli ludzie wyjdą, to co nam po pełnej grupie skoro serwer stoi pusty? Walić wieczorkami raz, jak są ludzie chętni do gry. Ludzie na grupie Steam nie są tak ważni jak na serwerze, a z takim nastawieniem to się nic nie zmieni. ¯\_(ツ)_/¯
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

cytrus224

Praktycznie za każdym razem, gdy jest puszczane ogłoszenie/wydarzenie, osoby z grupy steam wychodzą, kilka takich zdarzeń tygodniowo poskutkowałoby utratą bardzo dużej ilości w grupie steam. Mówię ci to ja, bo w pewnym momencie mieliśmy już 1400 osób na grupie, powrót strzykawki i wgranie SteamBOT'a poprawiło tą liczbę o 150 osób.
Odpowiedz

shady

Ale co nam takie osoby będące w grupie dają, śmiem powiedzieć że to puste liczby są. Na sieci nie gra 1500 osób, a grupa stworzona jest żeby serwerową społeczność właśnie gromadzić. Niech wychodzą, ich sprawa. Zostaną Ci, którzy grupę uważają za przydatną. Powrót graczy na serwer będzie równoznaczne z tym, że będą dołączać także nowi ludzie, a jeśli znajdzie się ktoś bardziej zainteresowany modem, to na sto procent będzie chciał chapnąć 50hp, większego speeda na 2 sekundy i dołączy do grupy.
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

theSaint

Pamiętajcie że grupa jest nie tylko dla serwera zombie.
Odpowiedz

cytrus224

Można to też rozwiązać przez discorda, zapraszajcie ludzi na niego. Ktoś dostanie rangę i będzie mógł bez problemu @everyone używać w odpowiednich kanałach.
Odpowiedz

theSaint

Discord jest fajny pod tym względem że można by tam w miare łatwo ludzi z zombie pokierować do subskrybowania odpowiedniego kanału i na tym kanale intensywniej spamić o eventach itd. Jednakże grupa steam ma tą zaletę, że  każdy kto gra na naszym serwerze musi tego steama mieć :p Ewentualnie grupa steam daje jeszcze możliwość subskrybowania odpowiednich wątków - można sprawdzić jak to działa Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości