Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Samuel Vimes

Samuel Vimes

Nick : Samuel Vimes
Link do konta Steam :http://steamcommunity.com/profiles/76561198005669726
Parę słów o sobie :Siema, jestem Adam. Mam 22 lata i studiuję Automatykę i Robotykę na Politechnice, ogólnie lubię sporty siłowe i programowanie w C++.Gram od czasów propy(na gametrackerze jest pokazane około 120 godzin).
Dlaczego akurat ja :Jako, że całkiem długo jestem z tym serwerem to chciałbym go jakoś wspomóc. Co prawda mało regularnie mam czas na grę, ale zawsze znajdę czas na ZE. Myślę, że wpasuje się jako administrator.

[mod=theSaint]Link do statystyk kandydata
[Obrazek: sig.php?player_id=217&background=random][/mod]

lonely clown

jak dla mnie to temat do zamknięcia

@EDIT

Po przeczytaniu kto w ogóle składa podanie jestem zmuszony zareagować pozytywnie na tego osobnika. Fakt faktem jest on neonazistą i rasistą pierwszej klasy, ale na mapach to on się zna, jak i na obronie. Czy jest miły dla innych? No jak to rasista i neonazista, wszystkich ma w dupie, ale skrywa to głeboko w sobie. Zakłada za każdym razem przed wejściem na serwer maskę pozytywnych uczuć i nawet da się z nim wtedy grać. Dodam, że kolega jest bardzo kasiasty, co pewnie wpływa na jego własną decyzję złożenia tego podania.

Ode mnie +
[Obrazek: apduol9333c.png]

Tayson

Polecam i jestem jak najbardziej za.
+Kulturalny
+ Dobrze gra i zna mapy
+ Często widuję go na serwerze

Wonder

Jak najbardziej na TAK
Znam cie bardzo dobrze jeszcze za czasów propagandy Tongue nie będę się więcej tutaj rozpisywał bo nie ma po co Big Grin

Archgoat

Nic do ciebie nie mam ale ten serwer JUŻ ma za dużo adminów.
[Obrazek: sig.php?player_id=93&background=random]

theSaint

Archgoat post_id=405 time=1490129497 user_id=57 napisał(a):Nic do ciebie nie mam ale ten serwer JUŻ ma za dużo adminów.

Dzisiaj dwóch wyleciało, także zwolniły się sloty ;D

Przyjrzałem się i wszystko wygląda spoko Smile Zapraszamy na okres próbny

Przyjęty

theSaint

Okres próbny zakończony. Witamy na stałe!

Wonder

Brak aktywności. Uprawnienia odebrane.
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości