Masz konto? Rejestracja

Ożywmy trochę to forum...

Michalo

Siema. 
Dzisiaj piszę na temat który był już kilkakrotnie przerabiany ale let's try again. Macie jakieś pomysły aby ożywić to forum ? Bo szczerze mówiąc to tylko co jakiś czas jest coś pisane w "Podania na admina" ewentualnie Saint coś napiszę tak jak ten zlot i ja staram się coś dawać w offtopicu. Pewnie byłoby pisane więcej ale nie mamy do tego działów... Proponowałbym dodanie działów takich jak:
Konkursy- Będę starał się prowadzić 1-2 miesięcznie(O nagrody też mogę zadbać Smile
Rekrutacja:
-Moderator
-Grafik
-Redaktor
Redakcja:
-Q&A
-Wywiady
-Pytanie na dziś
-Gazetka forum
-Newsy ze świata
Świat użytkowników:
-Przywitaj się
-Pożegnaj się 
-Zmień nick
-Zgłoś się po rangę
Dalej byłby serwery i po nich
Grafika:
-Pochwal się - Pokaż swoje prace
-Poradniki - Znasz się na grafice pokaż innym co i jak(Oczywiście opisy będą inne)
-Inne
AMXX:
Gotowe Paczki
Poradniki
Pluginy 
Mapy
Pytania/Problemy
SourcMod:
Gotowe Paczki
Poradniki
Pluginy
Mapy
Pytania/Problemy
Strefa Gier:
Counter-Strike
-Jakiś poddział
-Jakiś poddział
-Jakiś poddział
Counter-Strike:Global-Offensive:
-Jakiś poddział
-Jakiś poddział
-Jakiś poddział
Leauge Of Legends
-Jakiś poddział
-Jakiś poddział
-Jakiś poddział
No i zrobić kategorię Inne i dać tam to co jest teraz na dole forum. 

Można by też zmienić styl na lepszy: https://szablonet.pl/product/shooted-1-0-3-m/ Myślałem o tym(Oczywiście mogę go kupić i dać jako taki donate dla forum po prostu chcę żeby to w końcu ruszyło...). Trzeba dodać  pluginy takie jak TopStats,User miesiąca,Note moderation itp. Bo z tego co widzę na forum jest teraz 5/6 pluginów. 
Saint jeśli nie masz czasu rozumiem to bo masz swoje życie itd. ale wyznacz kogoś kto ma się tym zajmować(Nie jednokrotnie oferuje swoją pomoc przetoczyłem się już przez wiele sieci serwerów i mam trochę doświadczenia z tym syfem) Na razie najwięcej robi cytrus zajmuję się zombie escape itd choć nie jest tego operatorem on ma  w swoim zakresie BH...  bo Na razie tylko shoutbox żyje. A co do shoutboxa można by go dać na górę i trochę zmniejszyć wtedy więcej ludzi by pisało bo od razu by widzieli shoutboxa.. Jeszcze jedną ważną sprawą jest serwer cs 1.6 tutaj też już było przerabiane ale jeszcze raz może teraz się uda. Trzeba go w końcu zrobić ale ja nie wyrobię finansowo żeby go utrzymać(Jeśli mam prowadzić konkursy to max 100-150 zł na niego będę mógł dawać) a przyjdzie z niego bardzo dużo fajnych ludzi znam już 3-4 grafików z 1.6 którzy nawet dają sobie radę jest też dużo osób doświadczonych z sieciami serwerów które by się zajęły takimi działami jak redakcja, grafika, amxx. Tylko przypominam że sieć serwerów to nie tylko serwery ale i forum.. Zrobiliście już duży krok ku lepszemu forum przenosząc je na mybb ale teraz trzeba to skończyć dodać lepszy styl(Np shooted o którym pisałem wyżej) parę działów i tyle by wystarczyło żeby to trochę ruszyło i więcej zaangażowania Big Grin Nie piszę tego w dziale dla adminów bo chcę poznać opinie każdego użytkownika nie tylko adminów Smile  Więc proszę o jak najwięcej wypowiedzi i dyskusje na ten temat w komentarzach Wink

Pzdr Michalo
Odpowiedz

theSaint

(2019-02-23, 12:30)Michalo napisał(a): Proponowałbym dodanie działów takich jak:
(...)
Można dodać trochę działów, Ale twoje propozycje skupiają się na rozbudowaniu offtopicu. Nie zależy mi na tym - chcę żeby forum było o serwerach.

(2019-02-23, 12:30)Michalo napisał(a): Można by też zmienić styl na lepszy: https://szablonet.pl/product/shooted-1-0-3-m/ Myślałem o tym(Oczywiście mogę go kupić i dać jako taki donate dla forum po prostu chcę żeby to w końcu ruszyło...).
On jest tylko lepszy tylko w twoim subiektywnym odczuciu.

(2019-02-23, 12:30)Michalo napisał(a): Trzeba dodać  pluginy takie jak TopStats,User miesiąca,Note moderation itp. Bo z tego co widzę na forum jest teraz 5/6 pluginów. 
Nie trzeba dodawać - to że ty lubisz jak jest nasrane 500 zbędnych pluginów które tylko zaśmiecają forum i zaciemniają jego przejrzystość to nie znaczy że wszyscy tak lubią i każdy ma się do Ciebie dostosowywać.

(2019-02-23, 12:30)Michalo napisał(a): Saint jeśli nie masz czasu rozumiem to bo masz swoje życie itd. ale wyznacz kogoś kto ma się tym zajmować(Nie jednokrotnie oferuje swoją pomoc przetoczyłem się już przez wiele sieci serwerów i mam trochę doświadczenia z tym syfem) Na razie najwięcej robi cytrus zajmuję się zombie escape itd choć nie jest tego operatorem on ma  w swoim zakresie BH... 
Zgadzam się - cytrus224 robi doskonąłą robotę, dlatego też dałem mu tyle dostępów i uprawnień. Natomiast moje i twoje wizje tego forum za bardzo się rozjeżdzają i pomimo tego że ja faktycznie nie mam czasu i przydałaby się taka osoba, to sorry, ale nie czuję abyś to był Ty.

(2019-02-23, 12:30)Michalo napisał(a): A co do shoutboxa można by go dać na górę i trochę zmniejszyć wtedy więcej ludzi by pisało bo od razu by widzieli shoutboxa..
Można to poddać głosowaniu - chociaż moim zdaniem aktualnie shoutbox jest w dobrym miejscu.

(2019-02-23, 12:30)Michalo napisał(a): Jeszcze jedną ważną sprawą jest serwer cs 1.6 tutaj też już było przerabiane ale jeszcze raz może teraz się uda. Trzeba go w końcu zrobić ale ja nie wyrobię finansowo żeby go utrzymać(Jeśli mam prowadzić konkursy to max 100-150 zł na niego będę mógł dawać)
Ciągle próbujesz mi wmówić, że nielegalny (non-steam) serwer cs1.6 to jest to czego potrzebujemy, a ja Ci mówię że tak nie jest. Nie mam zamiaru płacić 100-150zł miesięcznie jakiejś stronce, za to że umieści nas wyżej w swojej tabelce. Po co? Po to żeby jakieś randomy z internetu wbijały na 2h? jak stworzysz fajny serwer, to ludzie będą przychodzili i zostawali na stałe. Nie trzeba w to ładować masy pieniędzy. Nie potrzebny mi jest do szczęscia serwer 1.6. Oczywiście mogę się zgodzić na serwer dowolnej innej gry prowadzony przez kogoś, ale niech to ma ręce i nogi. Twój plan prowadzenia 1.6 nie zgadza się z tym jak ja to widzę i zwyczajnie takiego serwera nie będzie, o czym mówiłem Ci już kilkakrotnie, a Ty dalej swoje.
Odpowiedz

cytrus224

Trochę ostudzę atmosferę.

Ożywienie forum to bardzo dobry pomysł. Z racji tego, że wiele osób miało teraz sesję, wiele rzeczy zostało nieskończonych/zaniedbanych-przeniesienie forum.
Prawda, brakuje troche bajerów na forum, np. 5 ostatnich tematów/postów, paru przycisków(m.in. hlstats), szlif szablonu, ale to będzie dopracowywane w marcu, gdy Saint oraz ja będziemy mieć trochę czasu, by popracować nad tym razem. Obecny styl jest ok, nie widzę sensu kupować gotowca. Jedyną opcją byłoby stworzenie stylu pod nasze(sainta) widzimisię.
Nowe działy na forum? Pewnie, przydaliby się graficy, ludzie odpowiedzialni na content na forum, skrypterzy-amxx/sourcemod(sourcepawn).
Nie jesteśmy narazie gotowi na redakcję, gazetki itd ze względu małego ruchu na forum.

Co do serwerów 1.6NS- nie mam nic przeciwko, jest to jednak obejście, pozwalamy grać na zcrackowanej wersji gry. Tutaj musimy mieć 100% zgodę ekipy. Jeżeli byśmy wrzucali kasę w reklamę, musiałoby się to zwrócić z nadwyżką.
Odpowiedz

Kaga

Cs 1.6 ? O Panie. ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości