Masz konto? Rejestracja

Pod ostrzałem-THESAINT!

Michalo

POD OSTRZAŁEM
Witajcie  w serii pod ostrzałem w której bierzemy na celownik użytkowników i patrzymy co inni o nich myślą Smile Dzisiaj theSaint  piszcie kogo chcecie następnego  Feels Evil Man

1. Użytkownik - No Saint, nie chce mu się niczego. Czasem coś zrobi, ciągle odkłada na potem. Ma duży brzuszek.

2. Użytkownik - Dobry ziomek.

3. Użytkownik - Ma ciężkie życie z Devo, ale wszystko inne na plus, za to że chcę im się to prowadzić i  wkładać w serwerownie hajs, a i jeszcze że jest bobem w lige legend xD

4. Użytkownik - Uważam, że jest dobrym właścicielem ale nie bdb bo za mało czasu poświęca na serwery

5. Dobry właściciel ale trochu leniwy Tongue .

6. Nie znam Sainta ale szanuje go za to że chcę mu się opłacać serwery

7. Użytkownik - Nie za często go widuję ale raz jak był na serwie (nawet go nie słyszałem) ale dodał strzykawki które są zbawieniem dla niektórych więc taka dobra czuwająca duszka.

8. Użytkownik - Jest typowym przykładem milenialsa który chce zarabiać na swojej pracy. Człowiek zagadka, z jednej strony skory do pomocy, a z drugiej wcielenie samego Hitlera i diabła, który pragnie tylko pieniędzy. Należy wspomnieć, że Saint jako wcielenie Hitlera XXI wieku jest odpowiedzialny za zabójstwo nieistniejącego gatunku białych mamutów gigantów oraz najprawdopodobniej zabił mojego ulubionego bohatera książek Jezusa. Rzekomo po pracy wypierdala kamienie, tak The Saint zjadł nos sfinksa, a z wysranych przez niego kamieni zbudowano zasrany kopiec Kościuszki. Jego pies w postaci Wondera tak naprawdę nazywa się "Kurwa terminator" i strzela z dupy laserem.

9. Użytkownik - Nie znam go za bardzo ale myślę że to pozytywny cierpliwy człowiek ale też leniwy xD

10. Użytkownik - Nie znam tylko wiem ze jest właścicielem ggeasy a tak to nie znam.

I to na tyle na dzisiaj spodziewajcie się następnego "Pod ostrzałem" za tydzień Big Grin
Odpowiedz

Kaga

Pkt 8 na pewno pisał Małgo Big Grin
Odpowiedz

theSaint

Lolz, ludzie mnie nie znają a wiedzą że jestem kurwa leniwy - musze zmienić swoje życie  Yikers
Odpowiedz

Małgo

Całkiem zabawne, śmiechłem
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości