Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Podanie na Kid-operatora

jasiek :p

1. Nick w grze: - jasiek :p

1a- Ilość godzin na serwerze: 56

2. Wiek: - 14

3. Operatora miałem na jednym serwerze minecraft. Kid-operatorem chcę zostać ,ponieważ ogarniam dużo komend z garry's moda jak również utrzymuję przyjazne stosunki z osobami grającymi na tym serwerze. Chciałbym dodać również ,że czasami nie ma żadnego Admina,Operatora lub kid-operatora na serwerze ,a przychodzi grupka znajomych i robią mass rdm'y i nie można wtedy dać vote bana bo głosują na nie i psują tym rozgrywkę innym (sytuacja z dnia 9.02.2019(sobota)) ,a ja na serwerze jestem codziennie po 2-4 godziny (czasami nawet dłużej) i to chyba wszystko. 

4. Opowiedz o sobie: - Mam na imię Janek lubię grać w gry i informatykę. I to chyba wszystko co mogę o sobie powiedzieć ,ponieważ jestem nudnym człowiekiem. 

5. SteamID: - STEAM_0:0:189527167

Pozdrawiam Janek

GokuHanN

Na TTT sporo siedziałem ja jestem na TAK Jasiek jest spokojny nie rdmuje bez powodu i karma praktycznie nigdy nie schodzi poniżej 1000

iziizi

A dodatkowe wymagania? O.o

Dodatkowe wymagania:
-Posługiwanie sie poprawną polszczyzną.
-Operator koniecznie musi używać mikrofonu na serwerze.
-Rekomendowany wiek: 16+
-Znajomość netykiety oraz regulaminu serwera
EasyEasy

krusio

-bywasz w miarę swoich możliwości często na serwerze
-stosujesz się do regulaminu poza pewnymi wyjątkami ale nikt nie jest idealny
-osobiście bym cię przyjął na okres próbny na to stanowisko
-mikrofon jest sprawny i da się ciebie zrozumieć
-spokojny i nie robi problemów

Jestem na tak

jasiek :p

(2019-02-11, 18:23)iziizi napisał(a): A dodatkowe wymagania? O.o

Dodatkowe wymagania:
-Posługiwanie sie poprawną polszczyzną.
-Operator koniecznie musi używać mikrofonu na serwerze.
-Rekomendowany wiek: 16+
-Znajomość netykiety oraz regulaminu serwera

Jeśli chodzi o dodatkowe wymagania to posługuję się poprawną polszczyzną , z netykietą i regulaminem serwera jestem zapoznany ,a jeśli chodzi o mikrofon to jakiś super nie jest ,ale powinien być okej. (chyba ,każdy może mnie zrozumieć)
A z tym nie jestem pewny ,ale chyba kid-operatorem można być od 13 lat (jeśli komuś się uda) dlatego ze względu na wiek sądzę ,że mam małe szanse.

YankesPL8

Przyjęty na okres próbny. Witamy na pokładzie
уαикєѕ
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości