Masz konto? Rejestracja

Nowe oprogramowanie forum

theSaint

Wink 

Siemka,

Jak pewnie zauważyliście przez ostatnie parę dni nasze forum było zamknięte a wszystko z takiego powodu, że oto właśnie przenieśliśmy je na zupełnie inne oprogramowanie MyBB! Big Grin MyBB daje nam więcej możliwości, po sieci krąży więcej stylów, ciekawych dodatków, a sam kod jest napisany w przyjaźniejszy sposób dzięki czemu łatwiej jest mi wprowadzać modyfikacje. Wszystko po to aby polepszyć wasze doznania przy korzystaniu z forum Smile

Od razu kieruje podziękowania do Michalo który popchnął mnie nieco do wprowadzenia tej zmiany Smile Znalazł styl na bazie którego stworzony został nasz, podsunął pluginy do shoutboxa, reputacji i ogólnie mocno przyczynił się do tego jak to forum wygląda Smile  Podziękowania również dla cytrus224'ka pempuszka za pomoc przy przenoszeniu :*

Wszystko trwało dłużej niż natura przewidywała głównie ze względu na fakt, że ostatnie zmiany wprowadzone na starym oprogramowaniu (phpbb) nie zostały jeszcze uwzględnione przy oprogramowaniach do przenoszenia forów, przez co musiałem własnoręcznie pisać plugin parsujący wasze posty. Ponadto przenoszenie danych które standardowo nie są zaimplementowane w phpbb (reputacja, shoutbox) również pożarło sporo czasu.

Oczywiście nie obędzie się bez przyszłych poprawek, jako że ja sam już widzę kilka problemów błędów - najczęściej związanych ze stylem. Ale mam nadzieję że te zostaną rozwiązane nim się nawet zorientujecie że istnieją :p Gdybyście jednak coś znaleźli i chcieli koniecznie natychmiastowej poprawki, to dajcie znać w dziale "Propozycje i Problemy"

Doge With It  Feels Evil Man  Party Parot  Gandalf  Rick Rolled  Snoop pls  Wow!  wut?! Nice!  Confusedmart: 

Pzdr
theSaint
Odpowiedz

cytrus224

Za takie forum nic(prawie) nie robiłem!
W dwie osoby ciężko znaleść wszystkie błędy, kruczki. Wszystko zgłaszajcie w odpowiednim dziale. Przed nami jeszcze sporo pracy Tongue
Odpowiedz

Michalo

O kurde myślałem że będzie gorzej ale widzę że wszyło ci bardzo dobrze Big Grin Jest kilka błędów jak będziemy gadać na ts3 to ci powiem co jest lekko do poprawki(głownie bbcode i emoutemenu do shoutboxa) Tongue Ale styl ci wyszedł lepiej niż się spodziewałem więc good job i oby tak dalej Wink
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości