Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Podanie kidop Meffosek zapraszam

Meffosek

witam i bardzo serdecznie zapraszam do czytania

1. Nick w grze: - Meffosek #GGEASY.PL
1a- Ilość godzin na serwerze: 59
2. Wiek: - 15
3. Czy miałeś już gdzieś kid operatora? Dlaczego chcesz nim być?: - nie miałem styczności z kid operatorem ponieważ nie często gram na jakimś serwerze, a serwer ggeasy.pl jest jedynym serwerem na którym spędzam dużo czasu bardzo mi się spodobał ale niestety są też wady ponieważ gdy nie ma administratora to wiele osób pozwala sobie na rzeczy które są zabronione w regulaminie serwera i dlatego chciał bym zostać kid-op aby doprowadzić do porządku na serwerze podczas gdy innych administratorów nie ma obecnych bądź tez online
4. Opowiedz o sobie: - jestem graczem porządnym często lubie spedzać czas na serwerze wcześniej wspomnianym mam 15 lat mieszkam na Dolnym Śląsku okolice wrocławia interesuje sie gamingiem uwielbiam także uprawiać sport m.in : jazda na rowerze, granie w piłkę nożną. a czas wolny poświęcam na grę w garry's moda na tym wspaniałym serwerze myślę że przydał bym się ponieważ czesto jestem aktywny. kontakt: ts3 badz discord
5. SteamID: - STEAM_0:1:459556572

Dodatkowe wymagania:
-Posługiwanie sie poprawną polszczyzną.: tak bardzo dobrze posługuje się naszym językiem państwowym
-Operator koniecznie musi używać mikrofonu na serwerze.; tak posiadam
-Rekomendowany wiek: 16+ niestety mam tylko 15 choć za 6 miesięcy kończę 16 lat
-Znajomość netykiety oraz regulaminu serwera; tak

Darus

czytam podania od 6 lat i pierwszy raz widzę jak ktoś mnie wita w Podaniu XD szanuję
no to tak:
ilość godzin na +
wiek na +/- nie jest najgorzej
grałem z tobą i muszę przyznać że wydajesz sie być osobą miłą

tylko jest jedno Ale
Osobiście uważam że Yankes jest praktycznie 24/7 jak nie więcej na serwie
i to że nie ma raz operatora lub admina to nie znaczy że to wada, nie każdy ma wiecznie czas żeby pilnować serwera
ale jestem za żeby dać ci szanse

to chyba tyle co mialem do napisania pod tym podaniem
Pozdrawiam :3
witam. Smile

ModdRy

Meffosek post_id=6147 time=1547573940 user_id=978 napisał(a):Dodatkowe wymagania:
-Posługiwanie sie poprawną polszczyzną.: tak bardzo dobrze posługuje się naszym językiem państwowym

Ale chyba nie istnieje u ciebie w klawiaturze kropka czy przecinek xD
[Obrazek: sig.php?player_id=69247&background=random]
Jestem sobie Moddry, i gram se w Ce Esa, wolałbym grać w tibię, ale mi się wiesza ;[

ArKoWsKy

Wymagania PRAWIE SPEŁNIASZ, ale na serwerze wydaje mi się, że jest wystarczająco dużo operatorów. Administracji nie ma zawsze na serwerze przez jego częste wyloty, także jestem na NIE.

Pozdrawiam FD^GoD.
Wynoś się stąd, stalkerze!

YankesPL8

Odrzucam z powodu zbyt licznej administracji .
уαикєѕ
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości