Masz konto? Rejestracja

Odwołanie od bana

Meringer

Ja uważam że jeżeli admin nie ma pewności że gracz łamie regulamin celowo to nie powinien banować. Upomnienie w takim wypadku byłoby adekwatne.
Odpowiedz

USTER

Admin zachował się adekwatnie do zaistniałej sytuacji, dostał info, potwierdzenie od innych graczy. Według innych graczy admin zachował się dobrze, osoba która wywołała zamieszanie nawet się nie wypowiedziała nie wiem kto to ale to co zrobił było karygodne więc o co chodzi dalej z tym że dostał karę za swoje zachowanie
Odpowiedz

Gerhex

Neh,

Myślałem, że wszystko zostało wyjaśnione ale widzę, że dalej nie rozumiesz o co mi chodzi. 

USTER
Cytat:Proszę nie wmawiaj mi że chłop nie widział że strzela do zombie w kierunku kolegów z zespołu jak wiedział że jest spóźniony.... To było zwykle boostowanie Cię do przodu nawet jak robił to nieświadomie

To mógł być każdy na jego miejscu nawet ty, on się po prostu bronił a ja to wykorzystałem na swoją korzyść. Prawdopodobnie nie wiedział, że zostanę zboostowany (prawdopodobnie mało osób wie, że na tej części mapy można unosić się na wodzie co w połączeniu z trafieniem w zombie od ct powoduję boost).

Cytat:Admin zachował się adekwatnie do zaistniałej sytuacji, dostał info, potwierdzenie od innych graczy. Według innych graczy admin zachował się dobrze, osoba która wywołała zamieszanie nawet się nie wypowiedziała nie wiem kto to ale to co zrobił było karygodne więc o co chodzi dalej z tym że dostał karę za swoje zachowanie

Admin dostał info, że zostałem zboostowany "specjalnie" i ta informacja mogła przesądzić o otrzymaniu bana, a sam przyznałeś, że mogłem zostać zboostowany nieświadomie (co w gruncie rzeczy taka była sytuacja). 
Reszta mogła po prostu iść za tą opinią + niektórzy mogli po złości za przegraną rundę przyznać rację byleby ukarać winnego nawet jak był niewinny.
Royalso  sam przyznał się do błędu i odbanował Али-Баба co pisałem wcześniej.

W regulaminie nic na ten temat nie ma ale nie powiesz mi chyba, że powinno się karać graczy za przegraną rundę przez osobę która się broni przed zombie i przypadkowo zboostuje zombie do reszty ct. (oczywiście jeśli robi to specjalnie to inna sprawa)
Jak ktoś został z tyłu z jego lub nie jego winy i chce przeżyć jako ct, dodatkowo dostać się do reszty to chyba powinien próbować a nie się poddać i stać aż go zombie przemieni? 
Czy się mylę?
Odpowiedz

USTER

Gdzie tam był przypadek napisałem że nawet jeśli robił to nieświadomie to robił po prostu źle, widział że reszta graczy jest z przodu. Większość graczy raczej w tej sytuacji próbuje przejść obok zombie i być niezauważonym bo jakie ma szansę przejść obok niego ciągle strzelając prosto w kierunku w którym idzie (XD), nie mam pojęcia po co ta dyskusja kara za to zachowanie była słuszna ale nie ja ją ustalam więc cóż, a co do regulaminu to powinno być to wprowadzone jak najszybciej ponieważ z awp i innych broni z celwonikiem robi się czasem niezłe rodeo.
Odpowiedz

shady

takie sytuacje nie muszą konczyc sie taką kara, wystarczy zwykle upomnienie, a Ty ciagniesz temat jakby alibaba byl Twoim wrogiem numer jeden. dostal unbana i koniec tematu ja pierdole
jakis jopek co ma konto od 2 miesiecy sie tu prujeXD
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

USTER

No i na chuj mnie obrażasz pisze tylko że takie sytuację powinny być karane ale to WY administratorzy serwera już wybieracie wymiar kary, nie kazałem mu go banować. Ten temat powinien skończyć się na wypowiedzi Piter12237 i każdy zadowolony. A co ma do tego mój staż na forum, to że jestem od dwóch miesięcy i to na innym koncie to jest powód do tego że nie mogę wyrazić opinii, zdania na temat w który jestem zamieszany.
Odpowiedz

Gerhex

Ja już wyraziłem swoją opinię, jeśli admini się z nią zgadzają to mi wystarczy.
Czyli nie podejmowaniu decyzji zbyt pochopnie nie zapoznawszy się z całą sytuacją. (zwłaszcza w sprawie bana).
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości