Masz konto? Rejestracja

Skin Ghost Rider

Lisker

Rainbow 

Skin jest zniszczony nie ma kolorow jest brzydki nie pali sie czaszka jak powinna. Trzeba to naprawic dziekuje  Huh? Huh? Huh? Confused Confused Smile Dodgy Dodgy Angel Wink
Odpowiedz

Lisker

no +1 skin jest totalnie rozwalony
Odpowiedz

mossad_69

A myślałem, że to tylko u mnie Big Grin
Odpowiedz

ThePolice

Jakieś wieści kiedy to ogarną?
Odpowiedz

cytrus224

Obecny store był wgrany testowo na pare miesięcy. Pod koniec lipca będziemy pracować nad nową wersją serwera z odświeżoną pulą skinów.

Podeślę wam foldery /models i /materials, powinien wam ten błąd się naprawić. Mi te skiny bez problemu działają Tongue
Wypakować, wrzucić foldery /models i /materials do /csgo:
https://mega.nz/#!sORlAQBA!MJ22B1yq9cAOO...mQFIaHg_CA

PS: Tak, wiem, że 2,2gb paczka waży(4400mb przed spakowaniem). Zawiera one wszystkie skiny, które zgromadziłem przez kilka lat grania na serwerach społeczności. Nie chce mi się wybierać pojedyńczo skinów więc wysyłam wam wszystkie, które mam. Mój folder csgo waży 98gb więc cicho.
Odpowiedz

Kaga

Skiny , skinami, a może by tak kosy wprowadzić? Big Grin
Odpowiedz

JURNY DZIENCIOL

Przypnijcie ten link na grupie, żeby ludzie widzieli, bo większość nie siedzi na forum Wink
!autobh
Odpowiedz

rapus29

Ja CSGO trzymam na SSD, nie mogę sobie pozwolić na 100Giga Big Grin Jakby ktoś wybrał niezbędne modele i zrobił mini paczkę, to proszę o kontakt Smile
Odpowiedz

shady

(2019-07-15, 15:19)rapus29 napisał(a): Ja CSGO trzymam na SSD, nie mogę sobie pozwolić na 100Giga Big Grin Jakby ktoś wybrał niezbędne modele i zrobił mini paczkę, to proszę o kontakt Smile

grajac na ZE nie warto trzymac csgo na ssd bo ten folder jest z dnia na dzien coraz wiekszy xD
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

klasyk19

Ja zrezygnowałem już z trzymania na SSD, nie opłaca się zajmować połowy dysku jedną gierką xD
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości