Masz konto? Rejestracja


Usunięcie ze_Pirates_Port_Royal_v5_6

Kaga

#11

Ale z wywaleniem całkowicie piratów to przesada. ^^ cóż.
Odpowiedz

Meringer

#12

Wystarczy zapytać się administracji w sprawie piratów to może zmienią
Odpowiedz

shady

#13

wywalenie z nomlista mapy, ktora jest najbardziej lubiana przez spolecznosc serwera to troche slaby ruch
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

Jonny

#14

Gameplay taki sam jak operatorzy xD
Top Kek
Odpowiedz

Nirek2105

#15

Wywalicie to z nominacji zeby tylko admin mógł to włączyć bo te piraty to juz jest przesada Wink
Odpowiedz

shady

#16

(2019-07-03, 01:38)Nirek2105 napisał(a): Wywalicie to z nominacji zeby tylko admin mógł to włączyć bo te piraty to juz jest przesada Wink

kolejny do odstrzału
[Obrazek: b_560x95.png]
Odpowiedz

Draglar

#17

Wywalono też rushB, sytuacja podobna. Następny w kolejce czeka surf vortex. Może zamiast pozbywać się map nota bene lubianych przez graczy, po prostu zwiększyć czas oczekiwania na możliwość ponownej nominacji? Jest dość map, żeby żadna nie była grana więcej niż raz dziennie. Wtedy problem zniknie i chwilowe mody na dane mapy nie będą nikogo wkurzać. A jeśli jakaś mapka będzie wyjątkowo lubiana, to ewentualnie admini mogliby dodać do nominacji poza kolejką. Jaki jest obecnie czas oczekiwania na możliwość ponownej nominacji mapy? 16-24h byłoby już dobrze.
Odpowiedz

JURNY DZIENCIOL

#18

Rozumiem, że nowi gracze chcą grać stare mapy bo ich dobrze nie znają, ale jak wchodzę prawie codziennie i po 1lvlowej mapie wybierają vortexa lub crazy, argument(uwaga cytat) "Bo punkciki“ to nie mam już ochoty zostawać dłużej na serwerze.
!autobh
Odpowiedz

Małgo

#19

(2019-07-29, 23:36)Draglar napisał(a): Wywalono też rushB, sytuacja podobna. Następny w kolejce czeka surf vortex. Może zamiast pozbywać się map nota bene lubianych przez graczy, po prostu zwiększyć czas oczekiwania na możliwość ponownej nominacji? Jest dość map, żeby żadna nie była grana więcej niż raz dziennie. Wtedy problem zniknie i chwilowe mody na dane mapy nie będą nikogo wkurzać. A jeśli jakaś mapka będzie wyjątkowo lubiana, to ewentualnie admini mogliby dodać do nominacji poza kolejką. Jaki jest obecnie czas oczekiwania na możliwość ponownej nominacji mapy? 16-24h byłoby już dobrze.

Niestety stoimy na czym stoimy, gdyby wszystko działało poprawnie to takiego tematu w ogóle by nie było, oczywiście można to znieść, ale jak grupa śmieszków nominuje mapę tylko po to żeby wyludnić serwer w ogóle się z tym nie kryjąc  to ja dziękuje bardzo, już wolę słuchać narzekania 5 osób na krzyż, niż później tłumaczyć wszystko po tysiąc razy dlaczego nie ma ludzi do grania + na miejsce takich piratów i rushB czekają dużo lepsze mapy, ale nie po chuj w ogóle próbować skoro są piraty, jakoś na voodoo nikt nie narzeka a było grane kilkanaście razy dziennie (Mapy i tak będą musiały wrócić, ale dajcie jeszcze chwilę od nich odpocząć)
Odpowiedz

Draglar

#20

Małgo, a jaki masz stosunek do mojej propozycji? Z tego co się orientuję, to większość przeciwników map pokroju piratów nie miała problemu z tym, by mapa została, ale max raz dziennie. Reszta się ucieszy. RushB też jest mapą lubianą, a problem tkwił w tym, że była grana 3 razy dziennie.

Małgo napisał(a):na miejsce takich piratów i rushB czekają dużo lepsze mapy

Nie mogę się doczekać. Akurat te 2 miały te zalety, że były znane przez graczy i nie potrzebowały przez to prowadzenia, albo poprowadzić mogło wiele osób. Jest wiele ciekawych i wymagających map, ale bez prowadzenia łopatologicznego są praktycznie nie do przejścia, i/lub wymagają 25+ osób. Czyli tylko przez jakąś część dnia mogą być grane, kiedy jest dużo ludzi i Royalso (zazwyczaj) prowadzi. W pozostałe godziny często grane są mapy nudne i już lepsze byłyby te 2 usunięte.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości