Masz konto? Rejestracja

Wątek zamknięty 
Podanie Rikster v2

Rikster

1. Nick w grze: Rikster

1a- Ilość godzin na serwerze: 80 h
2. Wiek: 16

3. Czy miałeś już gdzieś operatora? Dlaczego chcesz nim być?: Nigdzie nie pełniłem funkcji operatora. Chciałbym zostać operatorem chciałbym pokazać ludziom, którzy nie potrafią się zachować; obwiniają innych za swoje błędy; myślą, że wszystko mogą, że w większości przypadków są w błędzie, że naruszają regulamin etc.
4. Opowiedz o sobie: Mam na imię Adam. Spędzam sporo czasu grając w World of Warcraft, a żeby odpocząć od gildii gram w G Moda, czasami CS'a, zdarzy się LoL, bądź jakieś starsze produkcje [Obrazek: biggrin.png] Ostatnio mam trochę mało czasu na granie, ale to tylko tymczasowo.

5. SteamID: STEAM_0:1:81163989

Dodatkowe wymagania:

-Posługiwanie się poprawną polszczyzną.
Myślę, że raczej tak, ale jestem tylko człowiekiem i też popełniam błędy.
-Operator koniecznie musi używać mikrofonu na serwerze.
Używam i to z chęcią.
-Rekomendowany wiek: 16+
Tak.
-Znajomość netykiety oraz regulaminu serwera
Tak.
Pelikan to też mewa !

Goryczław

osobiście nic do ciebie nie mam ale się zastanawiam po co piszesz to podanie w tak krótkim odstępie czasu skoro Yanke$ napisał że jest nadmiar administracji

ModdRy

(2019-01-31, 15:10)Goryczław napisał(a): osobiście nic do ciebie nie mam   ale się zastanawiam  po co piszesz to podanie w tak krótkim odstępie  czasu   skoro  Yanke$ napisał że  jest nadmiar administracji

Bo od wczoraj jest rekrutacja otwarta Smile

Rikster, ważne pytanie Cs 1.6 czy Cs:Go?
[Obrazek: sig.php?player_id=69247&background=random]
Jestem sobie Moddry, i gram se w Ce Esa, wolałbym grać w tibię, ale mi się wiesza ;[

Goryczław

skoro  rekrutacja jest  otwarta  to jestem na  TAK

Darus

jestem na tak,
dobry i miły gracz
godzinki są
aktywny jest
witam. Smile

Rikster

(2019-01-31, 15:15)ModdRy napisał(a):
(2019-01-31, 15:10)Goryczław napisał(a): osobiście nic do ciebie nie mam   ale się zastanawiam  po co piszesz to podanie w tak krótkim odstępie  czasu   skoro  Yanke$ napisał że  jest nadmiar administracji

Bo od wczoraj jest rekrutacja otwarta Smile

Rikster, ważne pytanie Cs 1.6 czy Cs:Go?

CS:GO Tongue
Pelikan to też mewa !

ModdRy

Uważaj! A o to Devo chwile po zobaczeniu słowa CS:GO

[Obrazek: maxresdefault.jpg]
[Obrazek: sig.php?player_id=69247&background=random]
Jestem sobie Moddry, i gram se w Ce Esa, wolałbym grać w tibię, ale mi się wiesza ;[

WaszUlubionyPelikan

Jestem na tak
MCwK

YankesPL8

Przyjęty. Witamy na pokładzie.
уαикєѕ
Wątek zamknięty 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości