Masz konto? Rejestracja

Sklep, kredyty i administracja

Fafik214

Odnośnie tego, czy byłaby szansa na to że sklep a razem z nim kredyty?
Ja rozumiem że przez niego, nowi gracze wczytują się po 5-6 minut. Ale czy byłaby szansa żeby sklep i kredyty wrócił? Bo dzięki niemu, jak gracze wbijali to przynajmniej mieliby co zdobywać, a nie jakiś tam skillbot z annoying laserkami, i ze skinami do granatu. W sklepie była masa rzeczy do kupienia, dzięki którym każdy gracz czuł się wyjątkowo, Czy to skiny, czy traile, czy spraye na ściane, tego było w ogrom i jeszcze więcej. Nawet jakby sie czekało te 5 minut na serwer to chyba ciekawski gracz zobaczy co na nim jest, tu sprawdzi że jest sklep i że są skiny i różne pierdoły i zostanie na dłużej bo będzie, miał co zdobywać, będzie miał chęć osiągnięcia czegoś tylko po to żeby czuł się wyróżniony na serwie.

A teraz odrywając się od tematu, przydałoby się zrobić porządek z administracją ZE, bo paru Administratorów nie było na serwie od Dłuższego czasu, Mam na myśli DontTouchMe, Liht'a oraz MonkeyRoolers'a, wiem że Monkey nie może zostać zdegradowany z pozycji Senior Admina ale nie było go na serwie od bardzo dawna, a tylko zajmuje miejsce w administracji. Co do Lihta i DTM, Obydwaj nie grali na serwie od nowego IP (nie jestem pewien) Liht może nie grał od jeszcze dłuższego czasu. DTM jest dalej w okresie próbnym, a aktywność zerowa (-1% xD). Jeżeli mógłbym prosić Cię TheSaint (dalej nie wiem jak się oznacza innych użytkowników) zrób z tym porządek.
z góry dziękuje

**Fafik
Odpowiedz

BigSmoke

Jestem na TAK jest wielu graczy którzy oprócz grania dla rozgrywki graja dla wbijania np punktów do skillbota ale to daje tylko kilka tracerow zbugowany god mode i kilka skinow do granatow a nowi gracze np z zagranicy czesto wychodza gdy widza ze wiekszosc komend typu !shop niedziala myslac ze serwer jest niedopracowany
Na twój widok tracę oddech, słońce, Cyklon B
Odpowiedz

Piter12237

Jutro wracam z wakacji i się wypowiem na te wasze wszystkie pozakładane tematy. Ale dopiero jutro
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237
Odpowiedz

Tayson

Fafik214 post_id=5168 time=1534008530 user_id=582 napisał(a):Odnośnie tego, czy byłaby szansa na to że sklep a razem z nim kredyty?
Ja rozumiem że przez niego, nowi gracze wczytują się po 5-6 minut. Ale czy byłaby szansa żeby sklep i kredyty wrócił? Bo dzięki niemu, jak gracze wbijali to przynajmniej mieliby co zdobywać, a nie jakiś tam skillbot z annoying laserkami, i ze skinami do granatu. W sklepie była masa rzeczy do kupienia, dzięki którym każdy gracz czuł się wyjątkowo, Czy to skiny, czy traile, czy spraye na ściane, tego było w ogrom i jeszcze więcej. Nawet jakby sie czekało te 5 minut na serwer to chyba ciekawski gracz zobaczy co na nim jest, tu sprawdzi że jest sklep i że są skiny i różne pierdoły i zostanie na dłużej bo będzie, miał co zdobywać, będzie miał chęć osiągnięcia czegoś tylko po to żeby czuł się wyróżniony na serwie.

Z tym sie zgodzę. Co prawda uważam, że nie wszystko co było w sklepie było potrzebne (min. zwierzaki czy inne pokemony), ale takie rzeczy jak spraye czy modele postaci chętnie widziałbym z powrotem. Trzeba by było jednak mocno zastanowić się nad cenami przedmiotów, ponieważ historia pokazała, że były one za niskie. Co prawda potem było one zmieniane, ale uważam że było to robione bez głowy. Tak więc myślę, że jeśli sklep miałby wrócić, to przed tym powinno się już z góry ustalić co w nim będzie i za jaką cenę, a nie w trakcie jego funkcjonowania 50 razy zmieniać modele czy inne rzeczy. To tyle jeśli chodzi o sklep.

Cytat:A teraz odrywając się od tematu, przydałoby się zrobić porządek z administracją ZE, bo paru Administratorów nie było na serwie od Dłuższego czasu, Mam na myśli DontTouchMe, Liht'a oraz MonkeyRoolers'a, wiem że Monkey nie może zostać zdegradowany z pozycji Senior Admina ale nie było go na serwie od bardzo dawna, a tylko zajmuje miejsce w administracji.
.

Komu niby Monkey zajmuje miejsce? To nie jest autobus. Jeśli ktoś będzie sie nadawał na admina to myślę że miejsce zawsze się znajdzie. Poza tym sam zauważyłeś, że jest Senior Adminem, wiec wedle ustalonych reguł nie może zostać zdegradowany za "nie granie". Można co najwyżej polemizować czy to prawo ma sens(według mnie ma).

Cytat:Co do Lihta i DTM, Obydwaj nie grali na serwie od nowego IP (nie jestem pewien) Liht może nie grał od jeszcze dłuższego czasu. DTM jest dalej w okresie próbnym, a aktywność zerowa (-1% xD). Jeżeli mógłbym prosić Cię TheSaint (dalej nie wiem jak się oznacza innych użytkowników) zrób z tym porządek.

Tutaj się za wiele nie wypowiem, bo ostanimi czasy mało gram. Skoro DTM nie przeszedł okresu próbnego (chociaż przy jego podaniu nigdzie nie widzę aby miał jeszcze okres próbny) i nie zgłosił, że go nie będzie, to jestem za by odebrać mu uprawnienia.
Co do Lihta, to słaby research zrobiłeś, bo tydzień temu go widziałem na serwerze i kilka godzin siedział. Nie twierdzę przez to, że Liht jest świetnym adminem i ma zostać, ale nie naginaj faktów.

Pozdrawia z wakacji i przesyła buziaki wasz Tayson
Odpowiedz

Fafik214

Tayson post_id=5171 time=1534031191 user_id=176 napisał(a):[quote=Fafik214 post_id=5168 time=1534008530 user_id

Komu niby Monkey zajmuje miejsce? To nie jest autobus. Jeśli ktoś będzie sie nadawał na admina to myślę że miejsce zawsze się znajdzie. Poza tym sam zauważyłeś, że jest Senior Adminem, wiec wedle ustalonych reguł nie może zostać zdegradowany za "nie granie". Można co najwyżej polemizować czy to prawo ma sens(według mnie ma).
]

Co do Lihta, to słaby research zrobiłeś, bo tydzień temu go widziałem na serwerze i kilka godzin siedział. Nie twierdzę przez to, że Liht jest świetnym adminem i ma zostać, ale nie naginaj faktów.

Pozdrawia z wakacji i przesyła buziaki wasz Tayson

Tak, masz racje co do lihta, Liht jeżeli to przeczytasz to sorka xD
Odpowiedz

Snorlax

I co dalej będzie ten sklep czy skiny za rangi :?:
Odpowiedz

Gerhex

Jak będą dodane skiny dla postaci to na pewne będę częściej wpadał na serwer! Jeśli chodzi o ceny to moim zdaniem powinny być wysokie np. żeby zdobyć najtańszy skin trzeba pograć z tydzień albo miesiąc.

jak będą dodane z powrotem kredyty/punkty, to chce swoje 30k (które straciłem po tej przemianie serwera) 8-)
Odpowiedz

Małgo

Gerhex post_id=5903 time=1544910064 user_id=397 napisał(a):Jak będą dodane skiny dla postaci to na pewne będę częściej wpadał na serwer! Jeśli chodzi o ceny to moim zdaniem powinny być wysokie np. żeby zdobyć najtańszy skin trzeba pograć z tydzień albo miesiąc.

jak będą dodane z powrotem kredyty/punkty, to chce swoje 30k (które straciłem po tej przemianie serwera) 8-)

To już lepiej zrobić sklep z cenami w rozpiętości 5000-100000 kredytów. Tylko tutaj jest haczyk , a mianowicie skórki się wypożycza na np: 30-180 dni (ewentualnie można też he kupić permanentnie za wysoką cenę)
Odpowiedz

Piter12237

Małgo post_id=5904 time=1544911111 user_id=738 napisał(a):
Gerhex post_id=5903 time=1544910064 user_id=397 napisał(a):Jak będą dodane skiny dla postaci to na pewne będę częściej wpadał na serwer! Jeśli chodzi o ceny to moim zdaniem powinny być wysokie np. żeby zdobyć najtańszy skin trzeba pograć z tydzień albo miesiąc.

To już lepiej zrobić sklep z cenami w rozpiętości 5000-100000 kredytów. Tylko tutaj jest haczyk , a mianowicie skórki się wypożycza na np: 30-180 dni (ewentualnie można też he kupić permanentnie za wysoką cenę)
Powodzenia w napisaniu takiego pluginu XD
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237
Odpowiedz

cytrus224

Piter12237 post_id=5905 time=1544911413 user_id=165 napisał(a):
Małgo post_id=5904 time=1544911111 user_id=738 napisał(a):

Powodzenia w napisaniu takiego pluginu XD

Ten store, ktory chce wgrac ma taka opcje Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości