Masz konto? Rejestracja

TheAdventure

TheAdventure

Nick : TheAdventure
Link do konta Steam : https://steamcommunity.com/id/MagicSniper123/
Parę słów o sobie : Mam na imię Andrzej mam 14 lat oraz mieszkam w Warszawie. Interesuję się kodowanie Mybb,IPB,Amxx i zaczynam się bawić w sourc lubię grać na serwerach zombie escape na serwerze ggeasy gram już od 4 miesięcy z dniami Smile .
Dlaczego akurat ja : Ponieważ jestem osobą ogarniętą oraz doświadczoną na sourc znam się choć z robienie paczkę itp. dopiero zaczynam swoją przygodę ale komendy admina umiem w 100%. Lubi i zna mnie większość osób na serwerze znam również większość map oraz jeśli nie ma komu lidować to staram się pomóc jako lider. Staram się pomagać nowym graczom jeśli nie znają jakiejś komendy albo rzeczy tego typu to staram się pomóc ponieważ znam większość komend na serwerze. Jestem również osobą spokojną i miłą nie odpowiadam na zaczepki co myślę że jest dużym plusem bo nie wdaję się w bezsensowne kłótnie.

Link do godzinek: http://stats.ggeasy.pl/stats/hlstats.php...yer=186844

Pozdrawiam i proszę szanowną administrację oraz użytkowników o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

TheAdventure

Piter12237

Nie nadajesz się jeszcze na admina. Nie znasz wielu map, miejsc w których używa się materii, timingów itp. Znajomość pirates nie wystarczy by być dobrym adminem. Jeszcze sporo pracy przed tobą. Jestem na NIE.
[Obrazek: sig.php?player_id=55&background=random]
/12237

Laxus

Ziomek nie rozumiem sensu twojego podania , pozwolisz , że przytoczę sobie sprawę sprzed tygodnia jak zapytałem cię o to abyś udzielił mi informacji o (Strzykawce) jak ktoś nie rozumie to opisze to tu po prostu jak na start dostaje się strzykawkę , ona przyśpiesza cię , po koleżeńsku zapytałem cię jak ją zdobyć , ty odpowiedziałeś mi cytuje " NIE INTERESUJ SIĘ" . Czy taka osoba ma prawo pisać podanie o Admina ??? co będzie jak będziesz go miał dopiero zaczniesz pomagać ( twoje usprawiedliwienie pewnie będzie takie ,że nie miałeś admina to mogłeś się tak zachować ...? . Moim zdaniem taka osoba która zacznie coś robic (POMAGAĆ) jest nieodpowiedzialne . Dziękuje adminowi Stypek za udzielenie informacji o (strzykawce jak działa i jak zdobyc) . JESTEM NA NIE

TheAdventure

Laxus możesz mi dać jakieś dowody kiedy tak powiedziałem? Demo,Nagranie,Screen? Nie przypominam sobie żeby się tak zwrócił do jakiegoś gracza... Czasami zdarzy się że ktoś wyprowadzi mnie z równowagi lecz wtedy wolę wyjść z serwera i ochłonąć niż zacząć się z kimś wyzywać.

Edit:
Lub jest taka możliwość że pisałeś na chacie ja nie zauważyłem a z kimś rozmawiałem i w rozmowie powiedziałem nie interesuj się.

Edit#2

Dziękuje koledze niżej za wytłumaczenie sytuacji

Pozdrawiam TheAdventure.

Higroskopijny

Nie wiem czy Ty masz problemy z zapamiętaniem nicku, czy jak, ale wyraźnie widać, że pytałeś się STYPKA o strzykawkę, nie Adventure'a.

Logi Twojego chatu:
2018-02-04 12:14:04 stypek to jak zdobyc ten zastrzyk co szybciej biegniesz ?. ██ [PL] » GGEASY.pl « [ Zombie Escape ] !store ze_dangerous_waters_xmas_v2_4
A tutaj link: http://www.ggeasy.pl/stats/hlstats.php?m...amp;page=4
Jakby ktoś miał jakieś wątpliwości czy to na pewno napisał Laxus, tutaj link: http://www.ggeasy.pl/stats/hlstats.php?m...yer=228889 i wejdźcie prosto w logi chatu na stronę 4.
w weekendy expie na dzikusach, ksuje mi tu łukasz. ziom, czego ty szukasz, idź mi stąd.

Devourer

"ha tfu ci na morde."

Hadventure na admina!

//Devo

malik montana

Jestem na tak +Ogar +Zna mapy +Miły i spokojny

Jonny

Nie rozumiem, dlaczego w tak krótkim czasie napisałeś kolejne podanie na admina gdy 2 wcześniejsze były odrzucone praktycznie przez wszystkich administratorów. Nie wiem po co ci administrator na serwerze aktualnie. Rozumiem kiedyś, jak był okres gdy administracji brakowało bo tamtejsza administracja nie miała po prostu czasu/chęci. Wracając jestem na NIE... gdybyś trochę poczekał z podaniem tak do czasu aż dorośniesz to myślę że administracja się do cb przekona
Final Fantasy XIV - top mmo ever
Grid2 lover

DTX131

Jestem w sumie na TAK aktualnie na serwie gra max 4 lub 5 administratorów w ciągu dnia a zombie escape to tryb na którym jest dużo graczy w jednym czasie a wiec aby nad nimi zapanować zawsze musi być minimum 1 admin ,
a że wielu administratorów po prostu nie ma czasu na gre często ich brakuje gdy jest potrzeba

TheAdventure

Wypowiem się co do postu Jonnego.

Jonny bez urazy lecz obecnie nie ma cię zbyt często na serwerze(To samo tyczy się kilku adminów) jak byś był częściej to na 100% byś mnie widział bo siedzę na nim po 3-4 h dziennie(W tygodniu).
Obecnie z administracji widzę najczęściej DTX,Fafik,Stypek oraz H3AD.. Bez urazy ale naprawdę proszę o nie wypowiadanie się tych osób których nie ma często na serwerze bo to nie ma sensu bo mnie nie widujecie mnie zbyt często oraz nie wiecie jak się zachowuje.. I możesz mi wyjaśnić sprawę DWÓCH wcześniejszych podań ? Jedno napisałem 2 miesiące temu a drugiego nie pisałem(Poza tym) ... A podanie o administratora złożyłem dlatego że chciałbym pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze.
A co do podania sam poprosiłem wontera żeby przeniósł podanie do odrzuconych Smile

Pozdrawiam TheAdventure.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości