Masz konto? Rejestracja

TheAdventure

DTX131

Szczerze mimo 50 h nadal widze gigantyczne braki w znajomosci map i komend mimo że jestes aktywny i mily dla graczy narazie mówie NIET .Poprostu jak dla mnie musisz znac dobrze wiekszosc wielo poziomowych map i wiecej komend serwera i do poki tego nie ogarniesz nie maja dla mnie znaczenia godziny

Archgoat

Komentarz po kilku wspólnych mapach z przeciągu kilku dni.
Jeśli chodzi o znajomości map, moda itp. to ogólnie to widać, że się stara, próbuje pomóc w prowadzeniu mapy lub nawet sam "prowadzi" , te które zna... ale nie rozumiem sensu czepiania się o to. Szukamy adminów czy liderów? Czyż nie wystarczy, że admin będzie pilnował porządku na serwerze, będzie się zachowywał (przynajmniej) nienagannie oraz, że będzie aktywny? To samo tyczy się rozpoznawalności i o ile jestem w stanie zrozumieć, że jakiś admin ma do niego "wąty" w tej sprawie, to nie rozumiem co mają do tego zwykli gracze? Sam przy składaniu swojego podania, jedynie kogo tak naprawdę "dobrze" znałem na serwerze to Wontera, i może z 3-4 stałych graczy, więc nie widzę problemu.

Zawsze byłem i dalej będę przeciwny nadawaniu młodym osobom admina, bo pomimo tego co Saint sądzi o młodszych gracza, chyba każdy z nas zna sieci w których rozdawano adminów na lewo i prawo pod względem wiekowym, (albo o zgrozo, nawet można było ów rangę kupić) i potem takie serwery czy sieci kiepsko kończyły z powodu młodych adminów, którzy rozwalali serwer w skrócie ujmując (bo co z tego, że takiego adminka wywalano skoro już ludzie nie wracali na taki(e) serwer(y)?)... ale zrobiłeś na mnie pozytywne wrażenie, więc póki co, jestem na takie małe tak. Jeśli nie udajesz miłego, tylko po to aby zostać adminem i pobawić się w boga, i jeśli utrzymasz taki poziom dłużej to będę zdecydowanie na TAK.
Ps. nikt nie powiedział, że TheAdventure nie zostanie wyrzucony z administracji jeśli będą z nim problemy.
[Obrazek: sig.php?player_id=93&background=random]

Jonny

Ja jestem na Nie jak narazie. Tak jak Arch napisał nie szukamy lidera tylko admina do pilnowania porządku. Ale co nam po adminie do pilnowania jak się średnio dana osoba dogaduje z innymi administratorami?
P.s pozapraszaj ,popisz/pogadaj z administracją z ze a myślę że niektórzy z nas zmienią zdanie o tobie
Final Fantasy XIV - top mmo ever
Grid2 lover

Berny

Grasz często na serwerze, może nie jesteś bardzo popularny aczkolwiek jakaś część graczy stałych cię zna. Umiesz większość map i jesteś miły Jestem na TAK!
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

malik montana

jestem na tak Smile Smile Smile przyjacielski ogarnia mapy

BartoSzuniek

ja jestem na TAK
dlatego że jest miły potrafi prowadzić mape i nie pruje się do gościa który go wyzywa Big Grin

Gerhex

Namawianie znajomych, żeby zarejestrowali się na forum i napisali jaki to ty jesteś dobry ma sens? Może się czepiam ale tak to teraz dla mnie wygląda.
Po 2 nie rozumiem twojej żądzy admina, po co ci on? Dla skina czy czegoś innego?
Po 3 inni admini mieli około ~100 godzin przegranych i znali ich admini, stali gracze zanim składali podania.
Teraz jak patrze jeszcze raz na twoje podanie to nic tam nie napisałeś odnośnie tego co będziesz z nim robił, albo co chcesz wnieść na serwer. Ty po prostu go chcesz i tyle, nie wiem po co...

Bo jak napisałeś:
Cytat:Dlaczego akurat ja : Ponieważ na serwerze jestem bardzo często na serwerze staram się pomagać innym graczom oraz ogarniam panel admina oraz wszystkie jego funkcje jestem dość cichą osobą i dużo się nie wychylam ale jak to mawiają milczenie jest złotem. Znam większość map na serwerze i jeśli ktoś nie zna mapy staram się podpowiadać gdzie iść oraz gdzie defować .. Myślę że znają mnie stali gracze mam na serwerze około 25 h wiem że może to mało jeśli spojrzeć na adminów typu H3AD oraz Avatar ale postaram się to nadrobić jak najszybciej będę mógł. Staram się zgłaszać również adminom że są gracze którzy nie przestrzegają regulaminu głównie H3AD. Znam bardzo dobrze regulamin serwera

To wszystko możesz robić jako normalny gracz i nie jest ci potrzebny do tego admin

Jak wcześniej byłem obojętny teraz jestem na NIE

Może kiedyś zmienię zdanie jak dobijesz dużo więcej godzin i naprawdę będzie potrzebny admin (teraz jest dużo).

Devourer

Cytując kolegę Adventure który napisał do mnie na steamie:
Cytat: Devourer mógłbyś spojerzeć na moje podanie i ewentualnie coś z nim zrobić bo wontera już proszę od 3 dni a on nic ..

Więc robię. Zamykam i odrzucam.

//Devo

theSaint

Devourer post_id=3949 time=1516031230 user_id=53 napisał(a):Cytując kolegę Adventure który napisał do mnie na steamie:
Cytat: Devourer mógłbyś spojerzeć na moje podanie i ewentualnie coś z nim zrobić bo wontera już proszę od 3 dni a on nic ..

Więc robię. Zamykam i odrzucam.

//Devo
Tak się kończy pisanie do Deva o CS:GO Tongue Wróce jeszcze to podanie, ponieważ Devo sobie trolluje ALE przy aktualnym stanie kadry ZE jestem na nie. Nic do Ciebie nie mam, jednakże jak słusznie zauważył [mention]Gerhex[/mention] adminów mamy już sporo. Twoje podanie nie przemawia jakimiś wielkimi atutami aby nas przekonać Wink Ostateczna decyzja w rękach operatorów.

Wonder

[mention]Adventure[/mention] długo się zastanawiałem co napisać. Moim zdaniem jeszcze nie jesteś gotowy na bycie adminem. Jestem na NIE.
Oczywiście to nie koniec za jakiś czas (np za 2tyg) możesz znów złożyć podanie i może wtedy będziesz bardziej rozpoznawalny na serwerze i będziesz lepiej grał co daje duże szanse na zostanie adminem.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości