Masz konto? Rejestracja

Zmiany, Wyrzucenie nie aktywnych i nie potrzebnych administratorów

Chciałbym poinformować naszego drogiego Wondera iż domagamy się wyrzucenia nie potrzebnych lub nie aktywnych administratorów. Są to osoby takie jak:
✪ Flash♥ ™
Liht
MonkeyRoolersPL
Higroskopijny
alexx
Archgoat
Odpowiedz

Archgoat

Przyznam, że byłoby to jeszcze bardziej śmieszne gdyby to nie był żart.
[Obrazek: sig.php?player_id=93&background=random]
Odpowiedz

Archgoat

Higro napisał "Zwykłym graczom nie wyświetla się dział na forum, w którym osoby z administracji zgłaszają nieobecności. Może czas to zmienić?". Bądźmy poważni, zacznijmy od tego, że tamten dział jest dla Sainta i Devourera, żeby sobie mogli zobaczyć kto i na ile wziął chwilowy "urlop", a co obchodzi jakiegoś randoma z serwera, ile godzin spędził lub nadal spędza dany admin, to ja tego nie pojmuję, może ktoś mi wyjaśni Smile
Tak trudno pilnować własnego nosa? W sumie ten temat jest tak niedorzeczny, że nie wierzyłem z początku, że to jest na serio, do póki mi ktoś o tym nie powiedział. Jak ci się nie podoba, że mało adminów wchodzi na serwer to zawsze sam możesz napisać podanie, ale po tym temacie skreśliłeś dosyć sporo adminów i chyba musiałbyś im, za przeproszeniem ojebać gałę, żeby byli w twoim podaniu na "tak".
Odpowiedz

Ty nie powinieneś się w ogóle wypowiadać ponieważ jesteś najmniej lubianą osobą na serwerze. Tak szczerze jeżeli reszta ma urlop okej ale ty powinieneś wylecieć ze względu na twoje zachowanie wobec graczy. Z tego co mi mówili najwięcej skarg było właśnie na Ciebie i na ts każdy wolałby żebyś nie miał już admina. Taka smutna prawda nikt Cię nie chce randomie.
Odpowiedz

Archgoat

Skarg, które były bez żadnych dowodów, a jak był jakiś świadek to znajomy autora tematu, który go namówił do zawitania na forum, mało tego, nawet jeśli ktoś wrzucił z innych osób jakiś "dowód" to na niekorzyść autora skargi, przykład skargi meringera.
Nie gram na tym serwerze dla znajomości i opinii tylko dlatego, że go lubię i się do niego przywiązałem (a ciebie najwyraźniej do tej pory piecze dupcia tylko dlatego, że nie dałem ci mojej materii na port royal tylko dlatego, że jej nie użyłem w nieistotnym miejscu). Daruj sobie swoją opinię na mój temat bo ani mnie to nie obchodzi ani twoje kółko wzajemnej masturbacji na team speaku.

Poza tym wszystkim, wyszedłeś na idiotę bo 3 osoby które wymieniłeś w swoim temacie mają już staż ponad rok, a o ile Saint nie zmienił zdanie to tzw. senior admini, którzy są już ponad rok z nami, mają admina dożywotnio dopóki sami coś nie odjebią. Mało tego, nie wiem jak z Alexxem czy się udziela jeszcze czy nie ale reszta adminów czyli Venom (Flash) i Higro są częścią tej sieci, którzy dobrze prezentują swoją osobę na serwerze i wymienianie ich w tym temacie to próba zakpienia z nich. Kończ waść, wstydu oszczędź, zastanów się nad tym co sobą prezentujesz, co piszesz i najlepiej usuń ten bzdetny temat.
Odpowiedz

Wonder

Flash - Zrezygnował
Liht - Stały gracz naszego serwer gra praktycznie od początku powstania zombie escape (2lata) który powstał na propaganda-go.pl trochę lat mineło. Zostaję i będzie częściej wbijał.
MonkeyRoolers - to samo co liht.
Higroskopijny - ma obowiązki (nauka) będzie mało aktywny i zostaje Smile
alexx - to samo co higro
archgoat - tak samo jak liht czy monkey zostaje. To że chcecie żeby zostały mu odebrane uprawienia muszą być jakieś dowody typu demka czy ssy ale nie ma żadnych to jak mamy działać ?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości